Публікації

Показано дописи з 2017

Множення раціональних чисел

Подібні завдання пропоную дітям на закріплення вивченого матеріалу. Завдання для кожного рівня навчальних досягнень роздруковую на окремих картках, пропоную виконувати їх у парах або невеликих групах (3 – 4 учні). Також проводжу подібні види роботи у вигляді квестів – завдання наступного рівня складності учні отримують лише після того, як виконають і перевірять попереднє. Подібні вправи можна запропонувати учням будь-якого класу на повторення вивченої теми «Раціональні числа» Множення раціональних чисел Початковий рівень     Виконайте множення: 1     48 ∙ (-6); 2     -8,4 ∙ (-4); 3     -6,7 ∙ 1,8. 2     Обчисліть: 1     -8 ∙ 37 ∙ 5; 2     -25 ∙ 23 ∙ (-0,4); 3     25 ∙ (-4) ∙ (-1). Середній рівень 3      Спростіть вираз: 1     -2,3 ∙ 4с; 2     -0,9х ∙ (-0,6а); 3     -5а ∙ 3,6с. Достатній рівень 4      Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки: 1     9(7х – 6) – 18х; 2     7а – 6(19 – а); 3     0,8(6х – 2) + 1,6(х – 4). 5     

Флора і фауна рідного краю

Зображення
Виховний захід для учнів 5 класу Тема : Флора і фауна рідного краю Мета: - розвинути в учнів інтерес до рослинного і тваринного світу    рідного краю;            - сформувати цілісне уявлення про природу, закономірності її розвитку і співіснування з людьми;            - виховувати в учнів любов, інтерес і повагу до рідної природи, необхідність її оберігати . Хід заходу І. Організаційний момент ІІ. Вступне слово учителя «Багато хто милується природою, але мало хто бере її до серця, і навіть тим, хто приймає її до серця, не часто вдається так зійтися з природою, щоб відчути в ній свою власну душу.» М. Пришвін - Скажіть, будь-ласка, чи всі слова з теми сьогоднішньої виховної години вам зрозумілі? - А що ж означає слово «флора»? - А що таке фауна? - То як ви думаєте, про що йтиме мова на нашому уроці? ІІІ. Бесіда з учнями Які природні угрупування є в нашому селі? (Парки, ліси, сквери,   квітники, газони, насадження вулиць.) Сьогодні ми з вами ро

Урок геометрії у 8 класі

Урок геометрії у 8 класі Тема: Застосування властивостей чотирикутників у практичній діяльності людини Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів про властивості чотирикутників; закріпити уміння і навички використання властивостей чотирикутників при розв’язуванні задач прикладного змісту; продовжувати вдосконалювати навички роботи в групах, показати практичну значимість геометрії. Розвивати логічне мислення, творчі здібності, вміння систематизувати та узагальнювати. Виховувати самостійність, уважність, інтерес до предмету, повагу один до одного. Виховувати почуття любові до рідної країни Тип уроку: узагальнення та систематизація знань, умінь та навичок Технічне обладнання: ноутбук, проектор, акустична система, екран Наочність: презентація до уроку, картки оцінювання, конверти з індивідуальними картками, смужки картону прямокутної форми для рамок Обладнання: креслярські інструменти Хід уроку І. Організаційний момент - Доброго дня, діти! Сьогодні у на

Лінійка до річниці Чорнобильської трагедії

Зображення
Урочиста лінійка до річниці Чорнобильської трагедії Хід заходу          Звучить жіночий вокаліз «Плач по погибшим». За сценою звучить голос ведучого. Ведучий Впала з неба додолу потривожена ангелом зірка, Покотилась до обрію, збурила зоряну синь. на душі стало сумно, на устах стало солоно-гірко, бо Чорнобиль-трава – не полин. чом же ти, Україно, материнська вербова колиска, знов така мовчазна, мов обпалена груша стоїш? і течуть твої сльози, і болять твої рани так близько, чом не просиш у Бога здоров’я для діток своїх? ти завжди була з Богом, не нужденна ні хлібом, ні сіллю, як же ти допустила, щоб скалічили душу твою? впала з неба зоря, покотилась Чорнобильська зірка… чуєш, рідна моя, Бог шепоче до тебе «Люблю… я люблю своїх діток, матерів твоїх сльози рахую, і батьків твоїх стогін віддасться в серці моїм. ти хоч слово скажи, хоч тихенько, тебе я почую. я за тебе страждаю, я за тебе помер на хресті…» Чути звук серцебиття, що поступово перетворюється